+38 (063) 608-2447
 

Гарантія

ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІС


Гарантія росповсюджується на всю продукцію інтернет-магазину Veronic.com.ua

Гарантійний період починається з моменту доставки товару покупцю. В кожному товарі який Ви купуєте на сайті інтернет-магазину в специфікації вказано гарантійний термін.

Гарантія росповсюджується на фабричні дифекти в гарантійний період, якщо виявляється дефект матеріалів і / або виробництва, в таких випадках при наявності гарантійного талаону або товарного чеку, інтернет-мазагиз зобовязюється відремонтувати або замінити виріб за власний рахунок.


Гарантія не розповсюджується

Інтерне-магазин не несе відповідальності за нормальний(природній) знос товару або дефектів, які є наслідком неправомірного або недбалого поводження чи обробки кислотними або лужними розчинами, термічної обробки або які виникли в результаті незвичних умов використання, та під час подорожі.

Якщо товар в період гарантійного терміну був відремонтований або змінений покупцем або третьою стороною, застосовувались певні дії, всі гарантійні зобов’язання втрачають силу.

Також у випадках:

- Застосування сили взламуючої дії;

- Втрата деталей та елементів товару;

- Значного перевантаження багажу;

- Дії які призвели до порушення цілісності каркасу;

- Пошкодження шкіряних части виробів;

- Пошкодження металевих поверхонь.

Зверніть увагу. У випадку коли багаж був пошкоджений під час подорожі/транспортування, відразу зверніться до перевізника виконуючого транспортування з вимогою відшкодування заподіяної шкоди та виконанню всіх робіт по відновленню багажу.


Для консультації телефонуйте або напішить нам, наші менеджери допоможуть Вам у вирішені гарантійних та не гарантійних випадків. Ми з співпрацюємо з офіційними сервісними представництвами виробників. 


Тел:  +38 (097) 758-8737

Тел:  +38 (066) 055-6805

Тел:  +38 (063) 608-2447

info@veronic.com.uа