+38 (063) 608-2447
 

Політика конфіденційності

ОЗНАЙОМТЕСЬ З УМОВАМИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ, У ВИПАДКУ ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З УМОВАМИ НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ САЙТ


ПЕРЕГЛЯД САЙТУ

Ми цінуємо те що Ви не байдужі до нашого сайту та переглядаєте його. Користуйтесь сайтом Veronic.com.ua для перегляду та використовуючи матеріали тільки  для особистого перегляду та не комерційних цілей, за умови дотримання всіх вимог про авторське право та інших відомостей про право власності, які містяться у матеріалах сайту та їх копіях. Забороняється змінювати вміст сайту Veronic.com.ua та використовувати, розповсюджувати на інших сайтах чи публічних заходах в публічних чи комерційних цілях.


ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

На сайті Veronic.com.ua всі матеріали та послуги подані в такому вигляді як вони є, без будь-яких гарантій. Також не гарантуємо повноти  та точності викладених матеріалів, послуг, що надаються на цьому Сайт. Залишаємо за собою право в будь-який час без попереднього повідомлення вносити зміни в послуги та матеріали які надаються на даному сайті, теж саме стосується цін та продукції. Ми не несемо відповідальність за жодних умов та обставин за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності) які можуть виникнути за умов використання, не можливості використання або внаслідок результатів спричинених використанням даного сайту.


РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

Реєструючись на сайті Verinic.com.ua, погоджуєтесь надати інформацію яку Ви надішлете нам, лише в тій мірі, в якій це потрібно для адміністрування обробки замовлень.

При реєстрації отримуєте логін та пароль, за збереження яких Ви несете відповідальність та всі дії під Вашим логіном та паролем (обліковий запис). При втраті логіну та паролю облікового запису повинні сповістити нас.


ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ТА КОМЕНТАРІ

Залишаючи коментарі або звертаючись до нас на сайті Veronic.com.ua, Ви несете повну відповідальність, що повідомлення є в рамках моральних та етичних норм, не несе загрози чи образ конкретним фізичним та юридичним особам, не зачіпає гідності, не порушує авторські права, не розповсюджує конфіденційної інформації, не ображає за релігійними, етнічними, статевими та соціальними ознаками, і в будь-яких інших порушеннях чинного законодавства України. Ви даєте згоду на обробку інформації розміщеної Вами на сайті, та на власний розсуд без попередньої згоди видаляти будь-яке ваше повідомлення, а також використовувати на власний розсуд без будь-якої оплати. За будь-яку інформацію розміщену користувачами на сайті, ми не несемо відповідальності.


ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Ваші персональні дані та інформацію яку ми отримаємо при замовленні товарів або реєстрації на сайті, зберігаємо та обробляємо лише для адміністрування, обробки замовлень та надання послуг.

Докладніше (Положення про обробку і захист персональних даних)