+38 (063) 608-2447
 

Доставка і оплата

ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРІВ

- здійснюється по телефону

- додаванням до кошику

ДОСТАВКА ТОВАРІВ

Доставка по території України та Києву безкоштовна

По Києву

 - Здійснюється на адресу кур'єрами компанії безкоштовно за попередньою домовленістю.

 - При отриманні замовлення, можливий розрахунок готівко, а також картками Visa і MasterCard.

По Україні 

 - Доставка замовлення здійснюється компаніями "Нова Пошта", "ІН-ТАЙМ" та інші на вибір клієнта, попередньо узгодивши з менеджером.

 - Оплата замовлення після отримання з попереднім оглядом послугою Нової Пошти - "грошовий переказ".

 - Оплата онлайн замовлення банківськими картами Visa та MasterCard (здійснення оплати можливе за умови підтвердження замовлення менеджером магазину).

Зверніть увагу: Отримуючи товар кур'єрськими службами "Нова Пошта", "ІН-ТАЙМ"  та інші на відділені чи кур'єрською доставкою на адресу відразу огляньте відправлення, якщо товар не належної якості та комплектації оформіть відразу акт-претензію та відмовтесь від товару та його оплати.

Звертаємо вашу увагу що в східні регіони Луганщини та Донеччини можливі затримки доставки завмолень у зв'язку з нестабільною ситуацією. При оформлені замовлення узгодьте з менеджером термін доставки та умови оплати.


ОПЛАТА ТОВАРІВ

Готівка - при отриманні товару кур'єрською службою чи на відділені (здійснюється в національній валюті).

Безготівковий - здійснюється в відділенні банку на Ваш вибір або з рахунку вашої компанії (доставка замовлення здійснюється після зарахування коштів на наш рахунок).

Після замовлення товару, менеджер магазину надішле Вам рахунок-фактуру на ел.пошту чи в інший зручний спосіб. Всі необхідні документи для юридичних осіб надсилаємо разом з замовленням.

Visa і MasterCard - оплата онлайн замовлення банківськими картами Visa та MasterCard (здійснення оплати можливе за умови підтвердження замовлення менеджером магазину).

Пн-Пт 9:00 - 20:00 

Пн-Пт 9:00 - 21:00 (Доставка замовлень)

Сб-Нд доставка по Києву за домовленістю

Тел: +38 (097) 758-8737

Тел: +38 (066) 055-6805

Тел: +38 (063) 608-2447

info@veronic.com.uа